Konkurs na motto szkoły

Utworzono dnia 11.09.2017

Regulamin szkolnego konkursu na Motto Szkoły Promującej Zdrowie

1. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkolno-Przedszkolny w Trześni.

2. Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie konkursu jest szkolny koordynator promocji zdrowia pani Sylwia Krajewska oraz pani Agnieszka Żbikowska.

3. Cele konkursu:

- zapoznanie się przez społeczność szkolną (uczniów, rodziców, pracowników szkoły) z ideą Programu Szkoła Promująca Zdrowie,

- zdobycie wiedzy na temat koncepcji, strategii i definicji Szkoły Promującej Zdrowie,

- poznanie standardów Szkoły Promującej Zdrowie,

- rozwijanie u uczniów umiejętności plastycznych, informatycznych,

- promowanie wśród społeczności szkolnej postaw prozdrowotnych i proekologicznych.

4. Przedmiotem konkursu jest przedstawienie własnej propozycji motta Szkoły Promującej Zdrowie. Zwycięskie motto będzie specjalnym mottem naszej szkoły w ramach Programu Szkoła Promująca Zdrowie.

Propozycje motta należy zapisać na kartce formatu A4.

Praca powinna być podpisana czytelnie z tyłu imieniem i nazwiskiem ucznia oraz klasą, do której uczęszcza uczeń.

Konkurs adresowany jest dla uczniów klas 1-7. Prace należy składać do 25 września 2017r. do pani Sylwii Krajewskiej lub pani Agnieszki Żbikowskiej.

5. W skład komisji konkursowej oceniającej propozycję motta wchodzić będzie szkolny koordynator promocji zdrowia pani Sylwia Krajewska, członkowie zespołu ds. promocji zdrowia: pani Agnieszka Żbikowska, pani Monika Gamoń – przewodnicząca Rady Rodziców, jak również nauczyciel plastyki pani Bożena Grobelska.

6. W konkursie do wygrania przez uczniów czekają ciekawe nagrody m.in. książki o tematyce przyrodniczej.

7. Udział ucznia w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody przez rodziców/opiekunów prawnych ucznia na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych w zakresie związanym z konkursem, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

8. Informacje o konkursie znajdują się na stronie internetowej szkoły.

Organizator konkursu:

Sylwia Krajewska, Agnieszka Żbikowska