Osiągnięcia artystyczne Julii Walczyny

Utworzono dnia 03.06.2018

Julia Walczyna mieszka w miejscowości Trześń. Ma 13 lat, jest uczennicą 7 klasy Szkoły Podstawowej im.Marii Konopnickiej w Trześni oraz uczennicą Państwowej Szkoły Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Stalowej Woli. Obecnie jest w Piątej klasie fortepianu.  Śpiewa od 5 roku życia. Uczestniczy w wielu festiwalach ogólnopolskich jak i międzynarodowych. Swoją przyszłość chce związać ze sceną i w tym kierunku  ukończyć studia wokalno-aktorskie. Jest zapraszana do wielu projektów muzycznych i występuje z wieloma artystami sceny muzycznej m.in z : Orkiestrą Adama Sztaby, Zespołem Artura Grudzińskiego z Bydgoszczy, Tatrzańską Orkiestrą Klimatyczną pod Batutą Agnieszki Kreiner-Bogdańskiej, Katarzyną Nosowską, Sławkiem Uniatowskim ,Katarzyną Klich, Danutą Błażejczyk ,Januszem Radkiem, Haliną Frąckowiak, Eweliną Lisowską ,Kasią Wilk, Jarosławem ,,Yaro,, Płocicą, Adamem Krylikiem i Grzegorzem Turnauem. Julia Śpiewała również w radiu Kraków z artystami z ,,Piwnicy pod Baranami,,. Dwukrotnie uczestniczyła w Koncercie " Wierchowe Spotkania " Fundacji Andrzeja Brandstattera Pro Artis w  Zakopanem. Fundacja wspiera utalentowane artystycznie dzieci zmagające się z niepełnosprawnością . Śpiewała tam również z folkowymi  zespołami  Turnioki  i Hajlandery . W grudniu 2016 wystąpiła w Jeleniej Górze na koncercie z Golec uOrkiestrą.

Osiągnięcia :

2012 - I miejsce w Regionalnym Konkursie Kolęd w Tarnobrzegu

2013 - Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki " Wygraj Sukces "

2013 - III miejsce w Regionalnym Konkursie Kolęd w Tarnobrzegu

2013 - I miejsce Laureatka Regionalnego Konkursu " Śpiewamy Przeboje Naszych Rodziców " w Nowej Dębie

2014 - II miejsce w  Konkursie Piosenki Patriotycznej w Tarnobrzegu

2014 - Finalistka Konkursu Regionalnego " Śpiewamy Przeboje Naszych Rodziców " w Nowej Dębie

2014 - III miejsce w Regionalnym Konkursie Piosenki Angielskiej w Tarnobrzegu

2015 - Wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Kolęd

2015 - II miejsce w  Konkursie Piosenki Patriotycznej w Tarnobrzegu

2015 - II miejsce w Regionalnym Konkursie Piosenki Angielskiej w Tarnobrzegu

2015 - Wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Kolęd Tarnobrzeg

2015 - Wyróżnienie w Konkursie Piosenki ''Bawmy się muzyką'' w Pysznicy

2015 - Nagroda " Gęsiego Pióra " - wokal - w Wojewódzkim Przeglądzie w Stalowej Woli

2015 - Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki " Wygraj Sukces "

2015 - Nagroda " Gęsiego Pióra " w spektaklu muzycznym "Porwanie Królewny Nutki " w Stalowej Woli (gdzie Julia grała główną rolę)

2015 - Wyróżnienie w Wojewódzkim Przeglądzie " Na Skrzydłach Muzyki " w Rzeszowie

2016 - Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki " Wygraj Sukces "

2016 - Finalistka  "Festiwalu Zaczarowanej Piosenki" Anny Dymnej

2016 - Koncert " Wierchowe Spotkania " Fundacji Andrzeja Brandstattera Pro Artis w        Zakopanem. Fundacja wspierająca utalentowane artystycznie dzieci. Nad całym koncertem obięła honorowy patronat oraz wysłuchała Agata Kornhauser Duda oraz polscy skoczkowie.

2016 - II miejsce Ogólnopolski Konkurs Piosenki " Turystyczno - Przyrodniczej " W Przedborzu

2016 - Wyróżnienie na Ogólnopolskim Fetiwalu Przebój Mamy i Taty w Sieradzu

2016 - Koncert Charytatywny z Golec uOrkiestrą w Jeleniej Górze

2017 - I miejsce w Powiatowym Konkursie Śpiewajmy Kolędy i Pastorałki w Tarnobrzegu

2017 - Występ w 33 Zaczarowanym Radiu Kraków

2017 - I miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu ,,Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna,, w Chrzanowie

2017 - Półfinalistka Festiwalu Zaczarowanej Piosenki fundacji ,,Mimo Wszystko,, Anny Dymnej

2017 - Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki " Wygraj Sukces

2017 – Dino Top Festival organizowany przez Tvp3 Rzeszów i Radio Rzeszów gdzie Julia zmagała się z dorosłymi wokalistami i będąc najmłodszą uczestniczką wyśpiewała Wyróżnienie

2017- Wyróżnienie w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej

Impresje Artystyczne - Ciechocinek

2017 - Koncert " Wierchowe Spotkania " Fundacji Andrzeja Brandstattera Pro Artis w        Zakopanem. Fundacja wspierająca niepełnosprawne dzieci utalentowane artystycznie. Śpiewała z takimi gwiazdami jak : Adam Sztaba , Łukasz Sztaba , Sławek Uniatowski , Adam Krylik , Jarosław ,,YARO,, Płocica , Janusz Radek,Grzegorz Turnau, Halina Frąckowiak , Katarzyna Wilk, Katarzyna Klich , Gosia Andrzejewicz . Całego koncertu wysłuchali oraz wspierają polscy skoczkowie m.in. Kamil Stoch

2017 - Laureatka Konkursu Woklanego Przeboje Naszych Rodziców w Nowej Dębie.

2018 - Półfinalistka Festiwalu Zaczarowanej Piosenki

2018 - III miejsce w regionalnym konkursie kolęd ,,Śpiewajmy Kolędy i Pastorałki,,

2018- Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego „ Wygraj Sukces”

ARTYKUŁ :http://niedziela.pl/artykul/131960/nd/Wielki-talent