Sukcesy uczniów w konkursach z języka angielskiego

Utworzono dnia 12.06.2018

Nasze sukcesy w konkursach z języka angielskiego!

Ogólnopolski konkurs Memory Master cieszy się dużą popularnością wśród uczniów naszej szkoły. Celem konkursu jest motywowanie do poszerzania słownictwa i umiejętności z języka angielskiego.

Chęć udziału w edycji jesiennej 2017 zgłosiło 26 uczniów. I – miejsce w szkole i wyróżnienie zdobył uczeń klasy 5 Paweł Czerepak. Drugi wynik w szkole zdobyła uczennica klasy 5 Wiktoria Kozłowska. Na trzecim miejscu w szkole uplasował się uczeń klasy 6 Eryk Szalka. Najwyższy wynik w klasie 4 zdobyła Maja Bujak, natomiast najlepszy z klasy 7 okazał się Jakub Rędzia, który również może pochwalić się najwyższym wynikiem w szkole w konkursie kuratoryjnym.

W edycji wiosennej udział wzięło 24 uczniów. Najwyższy wynik w szkole i tytuł laureata zdobył uczeń klasy 7 Jakub Rędzia.

Drugi wynik w szkole i również tytuł laureata zdobyła uczennica klasy 5 Wiktoria Kozłowska. Uczeń klasy 6 Radosław Korol zdobył wyróżnienie. Najwyższy wynik w klasie 4 uzyskała Patrycja Siudy.

Uczniowie klas młodszych również mają możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych. Każdego roku zmagają się z testem leksykalno – gramatycznym w konkursie Mistrz Języka Angielskiego Klas Młodszych.

W bieżącym roku szkolnym chęć udziału zgłosiło 10 uczniów z klas 2 i 3. Najwyższy wynik i zaszczytny tytuł Mistrza języka angielskiego zdobyła uczennica klasy 3 Klaudia Jakubik. Zaledwie jeden punkt mniej miała Wiktoria Pelc z klasy 3 i zdobyła miano Wicemistrza języka angielskiego. Trzecie miejsce w konkursie zajął uczeń klasy 3 Kacper Kowalczuk. Najwyższy wynik w klasie drugiej osiągnął Adrian Salamon.

Wszyscy zwycięzcy konkursów reprezentowali wysoki poziom znajomości słownictwa i umiejętności językowych. Stanowią oni dużą zachętę dla innych uczniów, że warto się wysilać i podejmować nowych wyzwań. Uczniowie za swoją pracę i wysokie wyniki zostaną uhonorowani nagrodami i dyplomami podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego.

Gratulujemy uczniom znakomitych wyników !!!

Joanna Wiśniewska

nauczyciel języka angielskiego