DZIEŃ OTWARTY

Utworzono dnia 22.04.2015

Dzień Otwarty

16 kwietnia 2015r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla dzieci, które w przyszłym roku szkolnym rozpoczną zajęcia w oddziale przedszkolnym.

Przygotowaliśmy dla naszych gości mnóstwo atrakcji. Pani dyrektor Anna Sośniak bardzo serdecznie wszystkich powitała i zaprezentowała ofertę edukacyjną szkoły. Później dzieci wraz ze swoimi rodzicami mogli na chwilę przenieść się do krainy bajki za sprawą uczniów klasy 5, którzy w języku angielskim przedstawili „Królewnę Śnieżkę”. Uczniów do występu przygotowała  pani Joanna Wiśniewska. Następnie dzieci z oddziału przedszkolnego wraz z uczennicami z klasy 6 zaprosili gości do zwiedzania kontynentów w przedstawieniu edukacyjno-artystycznym „Kolorowy pociąg” przygotowanym przez panią Zuzannę Florek. Dzieci w przepięknych kolorowych strojach recytując wiersze, śpiewając piosenki, tańcząc, przybliżyły nam cechy charakterystyczne każdego z kontynentów. Były zatem tańce afrykańskie, krakowiak, taniec Indian, brazylijska samba, taniec pingwina, itp. Następnie maluchy zwiedziły szkołę i we wspólnej zabawie zapoznały sie ze swoimi starszymi kolegami z oddziału przedszkolnego. Odbyło się także spotkanie rodziców z panią pedagog Anną Baran i przyszłą wychowawczynią dzieci panią Joanną Marszałek, gdzie zostały przedstawione informacje na temat organizacji pracy w „zerówce”.

Na zakończenie wizyty zrobione zostało wszystkim dzieciom pamiątkowe zdjęcie.

S.Krajewska, M.Dziadoń

Dzień otwarty