KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

Utworzono dnia 01.02.2015

Szanowni Państwo,

Koło Wolontariatu

przy Szkole Podstawowej w Trześni, pod kierunkiem pedagoga szkolnego  uprzejmie informuje, że dnia 18.12.2014

o godz 8.00- 13.30  w naszej szkole odbył się

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Z wielką przyjemnością informujemy, że w trakcie kiermaszu pozyskano ze sprzedaży ozdób, stroików, ciast  pieniądze w kwocie 536,15 złotych.

Dziękujemy wszystkim kupującym , rodzicom, nauczycielom, dzieciom i wszystkim którzy włączyli się w nasz kiermasz pomocy.

Wsparcie finansowe otrzymane podczas kiermaszu ze sprzedaży przepięknych wyrobów, wykonanych przez nasze dzieci,  zostanie przeznaczone na cele charytatywne – wsparcie dla rodzin z Naszej Szkoły, oraz pomoc finansowa dla dzieci wyjeżdżających na wycieczki, zielone szkoły, które znajdują się w ciężkiej sytuacji finansowej.

Część pieniędzy koło wolontariatu przeznaczy na pomoc humanitarną w ramach PAH realizującej kampanię Pt,, Niosę pomoc,,   do której przyłączyła się nasza Szkoła.

Zawsze pamiętajmy- że dobro powraca.

W imieniu wszystkich dzieci naszej szkoły, nauczycieli

i wychowawców, pedagogów, dyrekcji Szkoły i administracji serdecznie dziękuję za aktywność, pomoc i okazane wsparcie.

Anna Baran opiekun koła wolontariatu, pedagog szkolny