Utworzono dnia 04.07.2017

Rok szkolny 2016/2017 zakończył się.

23 czerwca 2017 roku zakończył się kolejny rok szkolny. Po 10 miesiącach pracy i nauki rozpoczęliśmy zasłużone wakacje. Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego wraz z rodzicami i nauczycielami uczestniczyli we mszy świętej i uroczystej akademii.

Na apelu zostali nagrodzeni Ci, którzy osiągnęli najlepsze wyniku w nauce i wyróżnili się wzorowym zachowaniem, a także Ci, którzy brali udział w różnych konkursach – matematycznych, przyrodniczych, języka angielskiego, o ruchu drogowym, plastycznych. Nauczyciele podziękowali także uczniom, którzy aktywnie włączali się w życie szkoły poprzez udział w różnych projektach charytatywnych, akcjach pomocowych, czy całorocznych konkursach szkolnych wręczając pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe. Przyznano również nagrodę ufundowaną przez Wójta Gminy Gorzyce dla ucznia z najwyższą średnia ocen – nagrodę otrzymał Jakub Gamoń z klasy 6. Wszystkim serdecznie gratulujemy wspaniałych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.

Podczas apelu pan dyrektor Jerzy Paw w swoim wystąpieniu podziękował wszystkim za coroczna pracę. Szczególne słowa uznania skierował do rodziców, dziękując za okazane wsparcie i zaangażowanie. Gratulował uczniom wyników w nauce oraz życzył słonecznych wakacji.

Akademia miała także swoją część artystyczną przygotowana przez uczniów klasy 4 oraz chóru szkolnego.

Wszystkim życzymy wspaniałych wakacji i zasłużonego odpoczynku. Do zobaczenia we wrześniu.

S.Krajewska

Uroczyste zakończenie roku szkolnego