Utworzono dnia 12.02.2017

Zabawa karnawałowa

Zgodnie z tradycją, w naszej szkole odbyła się dnia 4 lutego zabawa karnawałowa. Bawili się wszyscy – dzieci z przedszkola (grupa młodsza i starsza), uczniowie klas 1-6, rodzice, nauczyciele i przybyli goście. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń . Udekorowany przez Samorząd Uczniowski kolorowymi łańcuchami, serpentynami i balonami hol, który zamienił się na parę godzin w sale balową,  zachęcał do zabawy.

W szkole zaroiło się od Spidermanów, policjantów, strażaków, rycerzy, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, klaunów, czarodziejów, wróżek, księżniczek, motylków, biedronek oraz różnych innych stworów.

Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Również starsi uczniowie nie zapomnieli o strojach.  Było mniej przebierańców, ale niektórym nie zabrakło wyobraźni i przyodziali się w prawdziwe stroje karnawałowe, mieniące się cekinami, różnymi świecidełkami. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom, jak i rodzicom. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Wszystkim do tańca przygrywał DJ Sławek.

Trójki klasowe przygotowały dla dzieci słodkie poczęstunki, a Rada Rodziców zamówiła pizzę.

Wszyscy bawili się wspaniale do ostatnich rytmów muzyki i z żalem opuszczali salę czekając z utęsknieniem na zabawę za rok.

S.Krajewska

Utworzono dnia 12.02.2017, 09:10