Zabawa andrzejkowa

Utworzono dnia 28.11.2017

Zabawa andrzejkowa

„Zdrowe posiłki zjadamy, energię do wróżb, zabaw i tańca mamy”.

W związku z realizacją w naszej szkole programu Szkoły Promującej Zdrowie, tegoroczna zabawa andrzejkowa odbyła się pod hasłem „Zdrowe posiłki zjadamy, energię do wróżb, tańca i zabawy mamy”.

Dnia 21 listopada dzieci, kultywując tradycje związane z wigilią św. Andrzeja, przy asyście pań animatorek – wróżek, mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość biorąc udział w różnych wróżbach przeplatanych tańcami i zabawami przy skocznej muzyce przygotowanej przez DJ Sławka Rękasa. Dużą atrakcją dla uczniów były również wspólne zabawy z chustą animacyjną.

Całość spotkania umilił przepyszny poczęstunek przygotowany przez „Zajazd Anna” z Wielowsi. Na stołach znalazły się przepyszne zdrowe przekąski, bezglutenowe babeczki, sandwicze, tortilla z kurczakiem, kolorowe i soczyste owoce. Szwedzki stół został sfinansowany w ramach realizacji w naszej szkole programu „Bezpieczna plus”.

Cały wieczór był pełen atrakcji oraz przebiegał w miłej i ciepłej atmosferze. Zabawy, radości oraz uśmiechu nie było końca. Wszyscy z utęsknieniem czekają już na następny andrzejkowy bal.

S.Krajewska