Kiermasz wielkanocny

Utworzono dnia 27.03.2024

W dniach 25.03-27.03.24 w ZSP w Trześni cała społeczność szkolna i przedszkolna wzięła aktywny udział w Kiermaszu Wielkanocnym, za którego organizację i przebieg odpowiadali uczniowie klas 4-8, zaangażowani w pracę Szkolnego Koła Wolontariatu. Podczas kiermaszu odbywała się sprzedaż stroików i ozdób wielkanocnych wykonanych przez uczniów oraz przedszkolaków naszej szkoły, którzy wspólnie z nauczycielami i rodzicami wykonali przepiękne dekoracje. Zawsze możemy liczyć na Rodziców naszych uczniów. Serdecznie wszystkim dziękujemy. Były również ozdoby przekazane przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Sandomierzu, rękodzieło zaprzyjaźnionej ze szkołą Twórczyni Rękodzieła w Gorzycach oraz Fundacji Artystycznej GA MON Pani Justyna Gamoń-Wesołowska. Dodatkowo w programie kiermaszu znalazły się warsztaty z Carvingu owocowego. Przepięknie wykonane z owoców i warzyw koszyczki, zajączki i deserki również trafiły na kiermasz. Dziękujemy Pani Jolancie Grabiec z Tarnobrzega, która prowadzi firmę Carvingu i jest wice Mistrzem Świata w carvingu, za inspirację, warsztaty oraz za osobisty wkład w szkolny kiermasz. Dziękujemy wszystkim, którzy w tych dniach odwiedzili nas, nabyli ozdoby i kartki świąteczne z przeznaczeniem na cele charytatywne. Włączyliśmy się w zbiórkę prowadzoną przez Fundację z Serca dla Serca z przeznaczeniem na budowę Domu Aniołków - Hospicjum dla nieuleczalnie chorych dzieci. Za okazane serce, za pomoc i zaangażowanie w organizację kiermaszu z serca dziękujemy wszystkim bez wyjątku. Dziękujemy Wolontariuszom. Razem zawsze możemy więcej.

Koło Wolontariatu ZSP

Kiermasz wielkanocny