Książka dla seniora i dzieciaka

Utworzono dnia 01.04.2021

Społeczność szkolna, uczniowie, rodzice, nauczyciele ZSP w Trześni zakończyli przed Świętami Wielkanocnymi akcje charytatywną pt. ,,Książka dla Seniora” oraz ,,Książka dla dzieciaka”. Akcja prowadzona była z inicjatywy Rady Rodziców i Szkolnego Koła Wolontariatu. Dziękujemy wszystkim osobom o dobrych i wrażliwych sercach za zaangażowanie, dostarczenie do szkoły dużej ilości ciekawych książek, które trafiły już do seniorów i dzieci . Pierwsza transza książeczek dla dzieci została przekazana do Świetlicy Środowiskowej w Sandomierzu przy ul. Słowackiego. Książki dla osób dorosłych zostały przekazane do Środowiskowego Domu Samopomocy w Tarnobrzegu przy ul. Kopernika. Przy okazji wizyty odbytej w reżimie sanitarnym -złożyliśmy symbolicznie życzenia świąteczne od naszych uczniów, grona pedagogicznego, pana dyrektora i rodziców. Otrzymaliśmy w zamian piękne wiosenne tulipany, świece w kolorach wiosny oraz podziękowanie. Pamiętamy - Warto pomagać !!! Druga transza przygotowanych książek trafi do Rodzinnego Domu Dziecka w Tarnobrzegu oraz do seniorów. Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim Państwu wiosny w sercu, optymizmu, zdrowia i odpoczynku od codziennych wyzwań i trosk. Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych oraz Wesołego Alleluja.

Anna Baran

Koło Wolontariatu w czasie wizyty u dzieciaków i seniorów

Utworzono dnia 01.04.2021, 21:05