Zabawa andrzejkowa

Utworzono dnia 28.11.2016

Zabawa Andrzejkowa

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji.
W naszej szkole dnia 24 listopada odbyła się długo wyczekiwana zabawa andrzejkowa integrująca społeczność uczniowską, zarówno tę młodszą jak i starszą. Zabawa przebiegała w atmosferze wróżb i magii. Przyczynili się do tego uczniowie szóstych klas, którzy przygotowali różnorodne wróżby. Wszyscy bawili się doskonale. Dziewczęta mogły poznać imię swojego przyszłego wybranka, chłopcy wybranki. Kto chciał przekonać się, czy będzie miał powodzenie w miłości, ustawiał buty i kierował je w stronę drzwi śledząc, czy jego (jej) jako pierwszy przekroczy próg. Największym uznaniem cieszyły się konkursy taneczne. Wzięły w nich udział całe klasy oraz pary. Najlepsi tancerze otrzymali słodkie nagrody. Wszyscy bawili się wspólnie przy dźwiękach skocznej muzyki przygotowanej przez DJ Sławka.
Zabawy, radości oraz uśmiechu było wiele. Wszyscy zadowoleni wrócili do domów pełni wiary, że spełni im się to, co wywróżyli sobie tego magicznego wieczoru.

S.Krajewska

zabawa andrzejkowa